Rolmet dorabianie pier¶cieni tłokowych

nie tylko Saturn ma swoje PIER¦CIENIE

pier¶cienie tłokowe do sprężarek

 

menu

informacje o firmie
nasza oferta
formularz
kontakt - dojazd

napisz do nas
 

Copyright © ROLMET 2009

dorabianie pier¶cieni tłokowych

 

formularz


To, co odróżnia nas od stale rosnącej konkurencji to rzetelne podej¶cie do klienta i jego potrzeb. Swoją pracę traktujemy bardzo poważnie, dlatego wszystkie wykonywane przez nas pier¶cienie tłokowe odznaczają się najwyższą jako¶cią. Zajmujemy się produkcją pier¶cieni tłokowych na zamówienie oraz ich montażem. Klientom oferujemy atrakcyjne i konkurencyjne ceny. Jeste¶my przekonani, że u nas każdy znajdzie to, czego szuka. Do podjęcia współpracy zachęcamy nie tylko klientów indywidualnych, ale i biznesowych. Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania, prosimy o kontakt. Chętnie na nie odpowiemy i pomożemy w wyborze najlepszego rozwiązania.

Jeżeli jeste¶cie Państwo zainteresowani którymkolwiek z naszych produktów, prosimy o wypełnienie zamieszczonego poniżej formularza. W odpowiedzi prze¶lemy ofertę.

 

imię i nazwisko

 nazwa firmy

 adres wraz z kodem pocztowym

nr telefonu

e-mail

Jestem zainteresowany /-a/:

O¶wiadczenie

Zapoznałem się z Polityk± prywatno¶ci serwisu www.rolmet.lodz.pl oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez "ROLMET" PPHU EXPORT-IMPORT ZDZISŁAW WYCECH, Przestrzenna 62/1 93-424 ŁódĽ, udostępnionych przeze mnie danych osobowych na zasadach opisanych w Polityce prywatno¶ci dostępnej w Serwisie. O¶wiadczam, że s± mi znane cele przetwarzania danych oraz moje uprawnienia. Niniejsza zgoda może być wycofana w dowolnym czasie poprzez kontakt z Administratorem pod adresem rolmet@rolmet.lodz.pl, bez wpływu na zgodno¶ć z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
Więcej informacji dotycz±cych przetwarzania danych osobowych - Obowi±zek Informacyjny

 
   

P.P.H.U. "ROLMET" EXPORT-IMPORT
ul. Przestrzenna 62
93-424 ŁódĽ
tel./fax: +48 42 684 88 33
tel. kom.: +48 501 384 320
tel. kom.: +48 501 766 348
e-mail: rolmet@rolmet.lodz.pl

Copyright © ROLMET 2009
Projekt strony: IRN Multimedia

Polityka prywatno¶ci